Оформлення пільгового періоду позичальниками за адресою "Багратіона, 2С"

інформація для Позичальників, які отримали кредити в Донецькому РУ Фонду на будівництво об`єкту за адресою: м.Донецьк, вул. Багратіона, 2С

Донецьке регіональне управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» (далі – ДРУ Фону) повідомляє Вам про те, що у зв`язку із порушенням більш як на шість місяців терміну введення до експлуатації об`єкту будівництва за адресою: м. Донецьк, вул. Багратіона, 2С, для отримання Вами пільгового періоду для сплати основної суми боргу  з погашення кредиту Вам необхідно надати до ДРУ Фонду завірені власноручно наступні документи.

1.Заявку про надання пільгового періоду

2. Копія паспорту позичальника

3. Копія ІПН

4. копія договору   купівлі-продажу майнових прав .

5. додаткові договори до договору про придбання житла .

6. копії договорів страхування

7. копія кредитного договору із додатками

8. копії квитанцій про сплату кредиту та відсотків.

9. копія довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення АТО(при наявності)

У зв`язку з тим, що позичальники в вищевказаному об`єкті будівництва  є учасниками за різними програмами, тому заяви відповідно відрізняються.

Для позичальників за програмою надання пільгового довготермінового кредиту молодим сім`ям та одиноким молодим громадянам на будівництво житла згідно ПКМУ № 584 -  заява № 1;

Для позичальників за програмою надання пільгового кредиту за рахунок Власних коштів Фонду – заява № 2.

Завірені вищезазначені документи прохання  надсилати за адресою:

10014, м. Житомир, пл.Корольова, 3/14,

Каб. 105

Тел. для довідок (099) 987-13-61

Е-mail: dn.05@molod-kredit.dov.ua