ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПОДАЛИ ЗАЯВИ, ТА ПРЕТЕНДУЮТЬ НА ОТРИМАННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА (ПРИДБАННЯ) ДОСТУПНОГО ЖИТЛА У 2018 РОЦІ!

Кандидатам, які зареєстрували  заяви на отримання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла за рахунок коштів державного бюджету  та не мають наміру отримати державну підтримку у цьому році або взагалі відмовитися від отримання держпідтримки, необхідно  звернутися із заявою до Донецького регіонального управління Держмолодьжитла, яке розташовано за адресою: Маріуполь, бул. Шевченка, 301-б.

При відмові у наданні дежавної підтримки у поточному бюджетному році  за кандидатом залишається право на отримання державної підтримки у наступному бюджетному році, при умові відповідності кандидата до вимог Порядку надання державної підтримки та забезпечення громадян доступним житлом, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.10.2018 № 819 та наявності бюджетного фінансування , також за кандидатомзберігається попередній обліковий запис і строк перебування на обліку, який ведеться Донецьким регіональним управлінням Держмолодьжитла.

 

     Заява про відмову наданні державної підтримки у поточному бюджетному році 

    Заява про остаточну (повну)  відмову від отримання  державної підтримки